Dziś Holandia – Polska. Fuksiarz ma dla chętnych freebet

Materiały sponsorowane

Piłkarska Liga Narodów nie pozwala fanom futbolu odpocząć od sportowej rywalizacji. Przy okazji meczu Holandia – Polska, bukmacher Fuksiarz (sponsor Kanału Sportowego) przygotował dla swoich graczy freebet. Jego wysokość to 20 złotych.

Jak odebrać freebet, jeśli nie mamy konta w Fuksiarzu? Wystarczy zarejestrować się z TEGO LINKA i dołączyć do promocji (Promocje -> Odbierz freebet 20 złotych -> dołącz), a następnie wpłacić na swoje konto minimum 50 złotych i postawić określony kupon. Musi on zawierać co najmniej trzy zdarzenia, minimalny kurs każdego z nich to 1.60, a minimalna stawka – 50 złotych.

Bez względu na to, czy kupon wejdzie czy nie – w ciągu 72 godzin otrzymamy darmowy zakład. Ważne: zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone do końca dnia (11.06).

Pełen regulamin promocji dostępny jest na stronie Fuksiarz.pl.

Wróć

Wygrywasz ze mną?
Wspieraj rozwój strony na Patronite!

O mnie

Nazywam się Marcin Piechota, od 2014 roku publicznie dzielę się swoimi typami bokserskimi. Byłem typerem słabym, potem średnim, następnie niezłym, aż w końcu na tyle dobrym, że płatnym. Zaufały mi tysiące osób. Od kilku lat typuję za darmo, bo uważam, że to mi się aktualnie najbardziej opłaca.

dowiedz się więcej

Zarobki

Popularny mit: na bukmacherce nie da się zarobić. Tak piszą ci, którzy próbują wytłumaczyć swoje niepowodzenia.

2019 rok

26 766 złotych

2020 rok

8 649 złotych

2021 rok

18 091 złotych

Strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.