Gdzie obstawić walkę Fury – Whyte? Sprawdź, co proponuje Fuksiarz

Materiały sponsorowane

KSW? Jakie KSW?! W sobotę oczy fanów sportów walki zwrócone będą na frapująco zapowiadające się starcie Tysona Fury’ego z Dillianem Whytem. W stawce – pas mistrza świata wagi ciężkiej WBC.

Fuksiarz, legalny polski bukmacher, którego ambasadorem jest znany dziennikarz Krzysztof Stanowski, przygotował szeroką ofertę na starcie aktualnego championa z nieobliczalnym pretendentem. Wyraźnym faworytem walki jest Fury, a najbardziej prawdopodobnym rozstrzygnięciem jego nokaut. Obstawiać można też wygraną w konkretnych rundach czy nokdaun jednego z zawodników.

Przykładowe kursy:

Wygra Fury – 1.15
Wygra Whyte – 4.80
Fury wygra przed czasem – 1.65
Whyte wygra przed czasem – 6.50
Fury wygra w rundach 7-12 – 2.75
Whyte wygra w rundach 1-6 – 12.00
Fury będzie liczony – 4.00
Whyte będzie liczony – 1.42
Żaden zawodnik nie będzie liczony – 3.20

Stawiając pierwszy zakład w Fuksiarz.pl mamy pewność, że w razie niepowodzenia połowa stawki wróci do nas (maksymalnie 500 złotych) – na konto główne, czyli pieniądze będzie można od razu wypłacić, bez konieczności obrotu. O szczegółach promocji piszę poniżej.

Odbierz swój pakiet Polsat Box Go Sport!

Rejestrując się w Fuksiarzu, poza promocjami na start (o nich poniżej) otrzymamy także gratis dostęp do pakietu Polsat Box Go Sport, dzięki czemu przez miesiąc będziemy mogli śledzić między innymi gale UFC, wydarzenia bokserskie oraz mecze piłkarskie na najwyższym poziomie (Liga Mistrzów, czołowe ligi europejskie).

Wystarczy, że dokonamy rejestracji z TEGO LINKA i wpłacimy na swoje konto minimum 50 złotych.

Dostęp do pakietu zainteresowani otrzymają w wiadomości e-mail maksymalnie do 48 godzin po dokonaniu depozytu.

Fuksiarz – jakie promocje na start?

Fuksiarz na start proponuje między innymi wspomniany cashback do 500 złotych (wymagane minimum dwa zdarzenia na kuponie, minimalny kurs każdego z nich to 1.20, minimalna stawka to 20 złotych) oraz cashback bez limitu (zwrot od 7% do 12% stawki wszystkich kolejnych zakładów, jeśli kurs pojedynczego zdarzenia wyniesie co najmniej 2.00).

Wróć

Wygrywasz ze mną?
Wspieraj rozwój strony na Patronite!

O mnie

Nazywam się Marcin Piechota, od 2014 roku publicznie dzielę się swoimi typami bokserskimi. Byłem typerem słabym, potem średnim, następnie niezłym, aż w końcu na tyle dobrym, że płatnym. Zaufały mi tysiące osób. Od kilku lat typuję za darmo, bo uważam, że to mi się aktualnie najbardziej opłaca.

dowiedz się więcej

Zarobki

Popularny mit: na bukmacherce nie da się zarobić. Tak piszą ci, którzy próbują wytłumaczyć swoje niepowodzenia.

2019 rok

26 766 złotych

2020 rok

8 649 złotych

2021 rok

18 091 złotych

Strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.