Oglądaj Ligę Mistrzów, UFC i inne wydarzenia przez miesiąc gratis

Materiały sponsorowane

Najlepsze piłkarskie ligi w Europie wkraczają w decydującą fazę. Jeśli nie masz możliwości oglądania wybranych spotkań (albo musisz posiłkować się nielegalnymi i niepewnymi streamami), z pomocną ręką przychodzi do ciebie Fuksiarz!

Fuksiarz to polski bukmacher, który niedawno obchodził pierwsze urodziny. Jego ambasadorem jest znany dziennikarz Krzysztof Stanowski. Rejestracja u tego bukmachera daje nie tylko ciekawe bonusy na start (o tym poniżej), ale także miesięczny dostęp do pakietu Polsat Box Go Sport gratis. Dzięki niemu będzie można oglądać transmisje meczów Ligi Mistrzów, najlepszych lig europejskich, 1. ligi polskiej czy gal UFC.

Jak zdobyć miesięczny dostęp do Polsat Box Go Sport?

1. Należy założyć konto na Fuksiarz.pl z TEGO LINKA.
2. Należy dokonać wpłaty na swoje konto (minimum 50 złotych).

Dostęp do pakietu Polsat Box Go Sport otrzymasz w wiadomości e-mail do 48 godzin po dokonaniu depozytu.

Fuksiarz – promocje na start

Fuksiarz na start proponuje między innymi wspomniany cashback do 500 złotych (wymagane minimum dwa zdarzenia na kuponie, minimalny kurs każdego z nich to 1.20, minimalna stawka to 20 złotych) oraz cashback bez limitu (zwrot 10% stawki wszystkich kolejnych zakładów, jeśli na kuponie będą minimum dwa zdarzenia – każde z kursem co najmniej 1.60).

foto: @championsleague (Instagram)

Wróć

Wygrywasz ze mną?
Wspieraj rozwój strony na Patronite!

O mnie

Nazywam się Marcin Piechota, od 2014 roku publicznie dzielę się swoimi typami bokserskimi. Byłem typerem słabym, potem średnim, następnie niezłym, aż w końcu na tyle dobrym, że płatnym. Zaufały mi tysiące osób. Od kilku lat typuję za darmo, bo uważam, że to mi się aktualnie najbardziej opłaca.

dowiedz się więcej

Zarobki

Popularny mit: na bukmacherce nie da się zarobić. Tak piszą ci, którzy próbują wytłumaczyć swoje niepowodzenia.

2019 rok

26 766 złotych

2020 rok

8 649 złotych

2021 rok

18 091 złotych

Strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.