Pokonaj Stanowskiego i zgarnij nawet 510 zł. środków na grę w Fuksiarz.pl

Materiały sponsorowane

Freebet 10 złotych dla każdego, który wymyśli skuteczny kupon na finał Ligi Europy z wyższym kursem od zakładu przygotowanego przez Krzysztofa Stanowskiego – to propozycja bukmachera Fuksiarz na dzisiejszy mecz między Eintrachtem Frankfurt a Rangers FC. Czy będzie trudno? Niekoniecznie. Łączny kurs na kuponie jednego z właścicieli Kanału Sportowego wynosi 3.34.

Trzech graczy, którzy ustrzelą najwyższe kursy, otrzyma dodatkowo 500, 250 i 100 złotych.

W promocji biorą udział kupony stworzone przy pomocy funkcji Fuks Kreator, dzięki której można wykorzystać następującą kombinację zakładów: zakłady główne + rzuty rożne + żółte kartki i faule + asysty + spalone.

Jak wziąć udział w zabawie?

Wystarczy zarejestrować się w Fuksiarzu z TEGO LINKA, a następnie postawić zakład przedmeczowy lub live za minimum 20 złotych, korzystając z funkcji Fuks Kreator. Na kuponie muszą być minimum dwa zdarzenia z meczu finałowego Ligi Europy.

Pamiętaj, że jeśli jesteś nowym graczem i twój promocyjny kupon okaże się nieudany, otrzymasz zwrot połowy stawki na konto główne – pod warunkiem, że kurs każdego ze zdarzeń na kuponie będzie wynosił co najmniej 1.60.


kupon Krzysztofa Stanowskiego

foto: @europaleague (Instagram)

Wróć

Wygrywasz ze mną?
Wspieraj rozwój strony na Patronite!

O mnie

Nazywam się Marcin Piechota, od 2014 roku publicznie dzielę się swoimi typami bokserskimi. Byłem typerem słabym, potem średnim, następnie niezłym, aż w końcu na tyle dobrym, że płatnym. Zaufały mi tysiące osób. Od kilku lat typuję za darmo, bo uważam, że to mi się aktualnie najbardziej opłaca.

dowiedz się więcej

Zarobki

Popularny mit: na bukmacherce nie da się zarobić. Tak piszą ci, którzy próbują wytłumaczyć swoje niepowodzenia.

2019 rok

26 766 złotych

2020 rok

8 649 złotych

2021 rok

18 091 złotych

Strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.