Tylko dziś w Betcris: do 500 zł. zwrotu za pierwszy kupon na konto główne!

Materiały sponsorowane

Jak szaleć, to szaleć! Legalny bukmacher Betcris proponuje dziś nowym graczom zakład bez ryzyka do 500 złotych, z ewentualnym zwrotem (jeśli kupon okaże się nieudany) na konto główne. Moim zdaniem, dawno nie było tak fajnej promocji u legalnego w Polsce bukmachera.

Zakład bez ryzyka oznacza, że jeśli nie wyjdzie nam pierwszy kupon po założeniu konta, to otrzymamy zwrot środków. Najczęściej zwrot zostaje dokonany w formie bonusu, który przed wypłatą trzeba obrócić stawiając kupon po określonym kursie. W Betcris obracać nie trzeba – wygrana jest nasza, ewentualny zwrot stawki (pomniejszony jedynie o 12% podatek) także. Win-win situation!

Promocja obowiązuje tylko dziś (04.06.2022), a aby zostać w niej uwzględnionym, trzeba dokonać pełnej rejestracji najpóźniej do godziny 15.00.

Jak z niej skorzystać?

Przede wszystkim trzeba założyć konto w Betcris wraz z zaznaczeniem zgód marketingowych. Polecam zrobić to TUTAJ – kod promocyjny BOKSPL doda się automatycznie. Następnie należy dokonać wpłaty oraz postawić kupon za minimum 20 złotych z kursem nie mniejszym niż 1.80. Kupon może być solo lub ako, live lub pre-match. Ważne: wybrane na kuponie zdarzenia muszą zostać zakończone najpóźniej dziś o godz. 23.59.

Maksymalny zwrot stawki wynosi 500 złotych.

Szczegółowe warunki promocji:

1. Organizatorem promocji „ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 500 PLN” (zwana dalej „Promocją”) jest Betcris Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni ul. Podolska 21, KRS nr 0000748281, NIP 5482704652 (zwany dalej „Betcris”).

2. Promocja „ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 500 PLN” obowiązuje od dnia 04.06.2022 r. od godziny 12:00 do 04.06.2022 do godziny 23:59.

3. Promocja jest przeznaczona wyłącznie dla nowych klientów Betcris i dotyczy pierwszego postawionego zakładu. Zakład zostanie uwzględniony w Promocji w momencie dokonania pełnej rejestracji – otwarcia konta stałego przez użytkownika. Promocja łączy się z ofertą powitalną – Freebet 50 PLN na start. Konto musi zostać zarejestrowane 04.06.2022 w godzinach 12:00 – 15:00.

4. Promocja jest nadrzędna względem promocji „Cashback do 500 PLN” i zastępuje ją na czas trwania promocji „Zakład bez ryzyka do 500 PLN”.

5. Warunkiem wzięcia udziału w Promocji „ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 500 PLN” jest:
a) dokonanie prawidłowej rejestracji pełnej (w godzinach 12:00 – 15:00 w dniu 04.06.2022) i otwarcia Konta STAŁEGO na stronie www.betcris.pl (maksymalnie do 7 dni od momentu dokonania pierwszego depozytu) oraz wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji handlowych poprzez kanały komunikacji organizatora Promocji;
b) wpłacenie depozytu i zawarcie pierwszego zakładu SOLO lub AKO z minimalną stawką 20 PLN (z oferty przedmeczowej lub live) z salda głównego (depozytowego) z minimalnym kursem całkowitym 1.8 zawierających dowolne zdarzenia. Zakład musi zostać zawarty w trakcie trwania Promocji. Wszystkie zdarzenia zawarte na kuponie muszą zostać zakończone w trakcie trwania Promocji.

6. Uczestnicy, którzy spełnią wszystkie warunki Promocji określone w punkcie 3 i 4, otrzymają zwrot stawki NETTO w wysokości zaoferowanej na pierwszy zakład, WYŁĄCZNIE w przypadku, gdy pierwszy kupon spełniający warunki Promocji okaże się przegrany (wartość bonusu będzie naliczana według wzoru: stawka x 0,88).
Przykład: Gracz zagrał kupon za 100 PLN i ten został rozliczony jako przegrany. Gracz otrzyma zwrot w wysokości 88 PLN.

7. Minimalna kwota zwrotu to 17.60 PLN, a maksymalna to 500 PLN.

8. Zwrot zostanie przypisany do salda depozytowego w ciągu 30 minut od rozliczenia zakładu (lub pełnej weryfikacji konta jeśli ta nastąpi później). Środki z salda depozytowego mogą zostać od razu wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

9. Zakłady systemowe, zakłady „łańcuch”, zakłady z oferty „gry karciane” oraz zakłady rozliczone za pomocą funkcji Cash Out nie biorą udziału w Promocji.

10. Betcris zastrzega sobie prawo do anulowania zwrotu i wykluczenia uczestnika z Promocji, w przypadku wykrycia działań niezgodnych z Warunkami Szczegółowymi Promocji, Ogólnymi Warunkami Promocji lub naruszeniem przez uczestnika Regulaminów Zakładów Wzajemnych Urządzanych przez Sieć Internet (zwany dalej „Regulaminem Zakładów”).

11. Na dany adres IP, urządzenie, gospodarstwo domowe, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę płatniczą i/lub portfel elektroniczny oraz miejsce komputerów publicznych przysługuje tylko jeden zwrot. W przypadku stwierdzenie naruszenia powyższego postanowienia Warunków Szczegółowych Promocji Betcris będzie uprawniony do anulowania bonusów przyznanych wszystkim uczestnikom biorących udział w naruszeniu (np. korzystających z tego samego IP, adresu zamieszkania, urządzenia, itp.).

12. Betcris zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w dowolnym czasie trwania Promocji. Zmiany Warunków Szczegółowych Promocji obowiązują wszystkich uczestników Promocji od daty ich publikacji na stronie www.betcris.pl

13. Uczestnik przystępując do Promocji potwierdza, że zapoznał się i zgadza się z postanowieniami niniejszych Warunków Szczegółowych Promocji.

14. W sprawach nieuregulowanych WARUNKACH SZCZEGÓŁOWYCH PROMOCJI obowiązują OGÓLNE WARUNKI PROMOCJI opublikowane na stronie www.betrcis.pl oraz postanowienia Regulaminu Zakładów.

Wróć

Wygrywasz ze mną?
Wspieraj rozwój strony na Patronite!

O mnie

Nazywam się Marcin Piechota, od 2014 roku publicznie dzielę się swoimi typami bokserskimi. Byłem typerem słabym, potem średnim, następnie niezłym, aż w końcu na tyle dobrym, że płatnym. Zaufały mi tysiące osób. Od kilku lat typuję za darmo, bo uważam, że to mi się aktualnie najbardziej opłaca.

dowiedz się więcej

Zarobki

Popularny mit: na bukmacherce nie da się zarobić. Tak piszą ci, którzy próbują wytłumaczyć swoje niepowodzenia.

2019 rok

26 766 złotych

2020 rok

8 649 złotych

2021 rok

18 091 złotych

Strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.