Superbet podnosi kurs na triumf Błachowicza: z 1.37 do… 20.00!

Materiały sponsorowane

Kroczący w UFC od zwycięstwa do zwycięstwa Jan Błachowicz zmierzy się dziś z nieobliczalnym, choć już 42-letnim Gloverem Teixeirą. Polak jest nie tylko wizytówką polskiego MMA, ale także ambasadorem firmy Superbet, legalnego polskiego bukmachera. I właśnie tam znajdziemy dwie ciekawe promocje na dzisiejszą galę z udziałem Janka.

Pierwsza: kurs na zwycięstwo Polaka dla nowych graczy wynosi aż 20.00! W standardowej ofercie bukmacherskiej triumf zawodnika z Cieszyna można grać po kursie ok. 1.40, więc promocja powinna trafić w gusta najwybredniejszych. Jak najlepiej z niej skorzystać?

1. Założyć konto w Superbet w kodem promocyjnym BONUS2020 (może zrobić to TUTAJ – kod doda się automatycznie). Dzięki temu otrzymamy również freebet w wysokości 34 złotych.

2. Wpłacić minimum 50 złotych na swoje konto.

3. Postawić na wygraną Janka zakład z grupy „Zwycięzca” lub „Super Kursy”.

Ważne: zakład na wygraną Błachowicza musi być pierwszym po założeniu konta, maksymalna stawka to 10 złotych i kupon musi być singlem (zakładem pojedynczym). Jeśli Błachowicz wygra, Superbet wypłaci wygraną z kuponu i dopłaci różnicę do kursu 20.00 w postaci bonusu.

Przykład: Jeżeli gracz postawi kupon za 10 zł. na zwycięstwo Błachowicza po kursie w ofercie (np. 1.42) i kupon zostanie rozstrzygnięty jako wygrany, gracz otrzyma regularną wygraną za kupon (12,49 zł.) oraz bonus w wysokości 187,51 złotych. Bonus zostanie przyznany w ciągu trzech dni, a żeby móc go wypłacić, należy dokonać trzykrotnego obrotu po kursie minimum 1.80.

Pełen regulamin promocji TUTAJ.

Na tym nie koniec. Superbet zapłaci także ekstra bonus za nokaut Polaka – im szybciej zostanie on osiągnięty, tym wyższy będzie bonus. Każdy, kto postawia na wygraną Janka 50 złotych lub więcej w zakładzie pojedynczym, otrzyma bonus od 25 do 100 złotych, o ile Polak wygra przez KO/TKO. Promocja skierowana jest dla wszystkich graczy, nie tylko nowych. Jak konkretnie zostanie to wycenione?

  • zwycięstwo Błachowicza poprzez KO lub TKO w pierwszej rundzie – 100 PLN
  • zwycięstwo Błachowicza poprzez KO lub TKO w drugiej rundzie – 75 PLN
  • zwycięstwo Błachowicza poprzez KO lub TKO w trzeciej rundzie – 50 PLN
  • zwycięstwo Błachowicza poprzez KO lub TKO w czwartej rundzie – 25 PLN
  • zwycięstwo Błachowicza poprzez KO lub TKO w piątej rundzie – 25 PLN

Pełen regulamin promocji TUTAJ.

Wróć

Wygrywasz ze mną?
Wspieraj rozwój strony na Patronite!

O mnie

Nazywam się Marcin Piechota, od 2014 roku publicznie dzielę się swoimi typami bokserskimi. Byłem typerem słabym, potem średnim, następnie niezłym, aż w końcu na tyle dobrym, że płatnym. Zaufały mi tysiące osób. Od kilku lat typuję za darmo, bo uważam, że to mi się aktualnie najbardziej opłaca.

dowiedz się więcej

Zarobki

Popularny mit: na bukmacherce nie da się zarobić. Tak piszą ci, którzy próbują wytłumaczyć swoje niepowodzenia.

2020 rok

8,649 złotych

2019 rok

26,766 złotych

Strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.