O mnie

Nazywam się Marcin Piechota, mam 32 lata. W 2014 roku założyłem fanpage „Znokautuj bukmachera”, a w czerwcu 2021 roku – stronę internetową, na której obecnie spędzasz czas. Z boksem i typerką związany jestem jakąś połowę życia. Kiedyś wstawałem na walki Gołoty i Adamka, od jakiegoś czasu żaden polski bokser nie wpływa już niestety na jakość mojego snu. Bukmacherki uczyłem się w takich firmach jak LV BET, TOTALbet czy eWinner, boksu zaś – między innymi od trzech medalistów olimpijskich. Byłem typerem słabym, potem średnim, następnie niezłym, aż w końcu na tyle dobrym, że płatnym. Zaufały mi tysiące osób. Od kilku lat typuję za darmo, bo uważam, że to mi się aktualnie najbardziej opłaca.

Wygrywasz ze mną?
Wspieraj rozwój strony na Patronite!

O mnie

Nazywam się Marcin Piechota, od 2014 roku publicznie dzielę się swoimi typami bokserskimi. Byłem typerem słabym, potem średnim, następnie niezłym, aż w końcu na tyle dobrym, że płatnym. Zaufały mi tysiące osób. Od kilku lat typuję za darmo, bo uważam, że to mi się aktualnie najbardziej opłaca.

dowiedz się więcej

Zarobki

Popularny mit: na bukmacherce nie da się zarobić. Tak piszą ci, którzy próbują wytłumaczyć swoje niepowodzenia.

2019 rok

26 766 złotych

2020 rok

8 649 złotych

2021 rok

18 091 złotych

Strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.