Patronite

Na początku 2022 roku uruchomiłem profil na Patronite, a dzięki wsparciu czytelników strony mogłem w większym stopniu poświęcić się pasji typowania walk bokserskich. Link do profilu znajdziesz TUTAJ.

Typy regularnie są wrzucane na znokautujbukmachera.pl, ale Patroni mogą liczyć na dodatkowe korzyści. Poniżej opisuję cztery główne progi.

35 złotych

Gracz otrzymuje praktycznie wszystkie typy, drogą mailową. Nie musi się obawiać, że coś go ominie.

70 złotych

Gracz otrzymuje typy na maila oraz dostęp do grupy na Facebooku, która bardzo fajnie prosperuje. Pojawiają się tam typy, dyskusje o nich, informacje o transmisjach walk. Zwykle też osoby zainteresowane relacjonują przebieg pojedynków tym, którzy akurat nie mogą ich śledzić.

250 złotych

Gracz otrzymuje typy SMS-em, mailowo lub na Messengera (do wyboru). Co ważne – 30 minut przed wrzuceniem typu publicznie czy wysłaniem Patronom z niższych progów. Gracz dostaje też informacje o dokładnych moich stawach.

400 złotych

Najdroższy z progów. Jego największą korzyścią jest to, że 15 minut przed wysłaniem typu gracz otrzymuje dodatkowo informację o planowanym typie, mojej stawce i o bukmacherach, które oferują ów zakład. Dodatkowo próg daje możliwość codziennego, bezpośredniego kontaktu ze mną, np. w celu omówienia jakichś walk, pomysłów gracza na typy.


przykład wiadomości dla Patronów z najwyższego progu

Wygrywasz ze mną?
Wspieraj rozwój strony na Patronite!

O mnie

Nazywam się Marcin Piechota, od 2014 roku publicznie dzielę się swoimi typami bokserskimi. Byłem typerem słabym, potem średnim, następnie niezłym, aż w końcu na tyle dobrym, że płatnym. Zaufały mi tysiące osób. Od kilku lat typuję za darmo, bo uważam, że to mi się aktualnie najbardziej opłaca.

dowiedz się więcej

Zarobki

Popularny mit: na bukmacherce nie da się zarobić. Tak piszą ci, którzy próbują wytłumaczyć swoje niepowodzenia.

2019 rok

26 766 złotych

2020 rok

8 649 złotych

2021 rok

18 091 złotych

Strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.